למה ייעוץ?
 
  •  
    רוצים להתייעץ איתנו?
    מלאו את הפרטים הבאים, ואנו נתאם איתכם פגישה אישית.
שם:
טלפון:
דוא"ל:
למה ייעוץ?

אחת משתי ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר בחיים היא ההחלטה על המשכנתא.

ההחלטה השניה אגב , היא הפנסיה.

המשכנתא היא החלטה שתשפיע על תזרים המזומנים המשפחתי לשנים הבאות - לטוב או לרע.

המשכנתא משפיע ונוגעת בכל נקודה בתחומי החיים שלנו ומהווה גורם עקיף להחלטות נוספות .

אז מי צריך ייעוץ משכנתא ?

רוב רוכשי הדירות אשר נפגשים בפעם הראשונה פנים אל פנים עם המשכנתא מרגישים אי נוחות.

כמות האינפורמציה היוצאת במשך 15 דקות הפגישה בבנק היא אדירה והיכולת לקבל החלטות לא תמיד קיימת.

אנשי כספים שלהם זוהי שפת היומיום ישחו בבריכת המשכנתא כמו דגים - אך הם לא הרוב.

הרוב כאמור יתבלט רבות בין מגוון המסלולים הרב שמציעים הבנקים , לאיזו תקופה לפרוס את המשכנתא , האם המסלול המוצע מתאים לדרישות וליכולת המשפחה , האם  המסלול תפור למידות המשפחה , הסכום שאנו מבקשים מספיק ועוד שאלות רבות ומגוונות שיעלו במהלך לקיחת המשכנתא.

ההבדל בין החלופות השונות יכול להתבטא בעשות אלפי שקלים , לא תמיד לטובת הלקוח...

הצורך בליווי וייעוץ מקצועי ובלתי תלוי בתחום המימון לנדל"ן על סוגיו, הופך בשנים האחרונות לצורך מוחשי בידי כל העוסקים בתחום. החל מיזמי הנדל"ן, ספקי המימון, ועד לקוח הקצה הרוכש נכס.

מורכבות התהליך המימוני הכרוך ברכישת נכס מדגיש עוד יותר את החשיבות בקבלת ליווי וייעוץ מקצועי לאורך כל התהליך.

הייעוץ והליווי מתמקדים בשלושה תחומים עיקריים :

בניית תמהיל משכנתא : הרכיב המרכזי בייעוץ המשכנתא הינו בניית תמהיל הלוואה נכון שיוביל למשכנתא נכונה וחסכונית.

על מנת לבנות תמהיל נכון יש לערוך סקירה כלכלית מקיפה על הכנסות והוצאות המשפחה , היום ובעתיד.

בהינתן כל נתונים אלו יבנה תמהיל הלוואה נכון המותאם באופן אישי לתא המשפחתי ויענה על דרישותיכם ויהיה גמיש מספיק לתמרן בין השינויים הצפויים במשק הן בתחום המדד והן בתחום הריבית.

בניית תמהיל נכון זהו תהליך ארוך שדורש זמן רב ותשומת לב אשר לרוב אין באפשרות הנציג הבנקאי להקצות לכל לקוח אשר מגיע לפתחו בצורת הסרט הנע. פועל יוצא מכך שבבנקים נבנה תמהיל רחב ככל האפשר שאמור להכיל מספר רב של לקוחות ואינו יורד לניואנסים הקטנים והחשובים לכל לקוח.

השגת העלויות הנמוכות ביותר : יועץ משכנתאות מצטייר מול הבנקים כגוף המכיל בתוכו מספר רב של לקוחות ומהווה כוח מיקוח רב יותר מהלקוח הפרטני. הקשרים ויכולת המיקוח של היועץ יביאו לעלויות נמוכות יותר.

פן נוסף הוא שהיועץ מקיים עם הבנק מערכת יחסי גומלין ארוכת טווח. בעוד שמול הלקוח הבנק מקיים "סטוץ".

מול הלקוח הפרטני הבנק ירצה למכור את הריביות הגבוהות ביותר שהוא יכול , אין לו חשיבה לטווח ארוך שהלקוח הפרטני "יפנה" לקוחות נוספים. המערכת מול היועץ מורכבת יותר.

היועץ יקיים מו"מ עבורכם מול הבנקים , המיומנות של יועץ במו"מ מול בנקים , בתוספת ההכרות עם הגורמים הבנקאיים והכרות עם ריביות המינימום שהוק יכול לייצר יובילו לתוצאה המבוקשת והיא הוזלת עלויות המשכנתא.

זמן הוא משאב מוגבל : תהליך לקיחת המשכנתא הוא תהליך ארוך ומסורבל אשר גובהה זמן רב ויקר. לרוב , פעילות הבנקים היא עד הצהריים למעט יומיים בשבוע. לא לכל לקוח יש את הזמן והיכולת להתמודד מול הבנקים. יועץ משכנתאות יעשה עבורכם את כל התהליך כאשר אתם תגיע לפגישה לחתימות בלבד כאשר הכל מוכן עבורכם.

 

אלונים יועצי משכנתאות מעמידים לרשות לקוחותיהם כלים מתקדמים, ניסיון מצטבר והיכרות מעמיקה של שנים רבות עם שוק המשכנתאות. ניסיון רב שנים במערכת הבנקאית והיכרות נרחבת עם שוק המשכנתאות הביאו לפיתוחו של תהליך ייעוץ מודולרי, אשר יכול להתאים עצמו לכל קבוצה ופרט על פי צרכיהם השונים. אלונים יועצי משכנתאות, הינו גוף פרטי ובלתי תלוי לייעוץ משכנתאות אובייקטיבי לחלוטין.

באופן מובהק וכחלק מ"האני מאמין" המקצועי שלנו, במטרה למנוע כל ניגוד עניינים אפשרי, איננו מקבלים עמלת תיווך מאף יצרן משכנתאות